תקנון

תנאי שימוש באתר "ZolKan.co.il"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  אתר "ZolKan.co.il" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (ביגוד והנעלה לכל המשפחה) ייצוגי עבור "ZolKan.co.il" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "ZolKan.co.il" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "ZolKan.co.il".
  אלא אם צויין אחרת.
  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
  במידה ונמצא תוכן אשר מפר זכויות אלו ואחרות, יש לדווח במייל [email protected]

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "ZolKan.co.il" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "ZolKan.co.il".

 5. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
  האתר (להלן "ZolKan.co.il") אינו מחזיק במלאי את המוצרים המופיעים באתר. אלא עובד כמתווך בין המוכר לבין הקונה.
  אין האתר ובעלי האתר, אחראים על כל מוצר אפשר פורסם באתר ("ZolKan.co.il") ו\או משתייך בכל צורה לאתר.
  כל המוצרים אשר נמכרים באתר "ZolKan.co.il" נמצאים אצל הספקים עצמם.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז דרום.

 7. מוצרים והזמנות

  האתר "ZolKan.co.il" אינו אחראי לכל תקינות המוצרים אשר הוזמנו מהאתר.המוצרים אינם נמצאים בבעלות האתר (ראה סעיף 5).בעת רכישת מוצר, זמן הטיפול במשלוח הינו עד 4 ימי עסקים. בתום הזמן תשלח הודעה למשתמש על מצב המוצר.

 8. משלוחים

  האתר "ZolKan.co.il" אינו מחזיק מחסנים ו\או מוצרים במלאי בארץ (ראה סעיף 5).
  המשלוחים יתבצעו על-ידי הספקים אשר האתר עובד עימם.בתום תקופת זמן הטיפול (ראה סעיף 7) במידה ונמצא כי המוצר במלאי, תשלח לקונה הודעה המהווה אישור על קניית המוצר.
  אין אנו אחראים לתקינות המוצר בעת הגעתו לקונה.
  אנו מתחייבים שהמוצר נשלח תקין.

  8.1 מספר מעקב

  אין אנו מתחייבים לספק מספר מעקב למשלוחים.
  במידה והספק ייספק לאתר מספר מעקב עבור המוצר הנרכש, ייספק האתר "ZolKan.co.il" לקונה את המספר.

 9. ביטול הזמנה והחזרתו

  עסקה (עליה חלות הוראות התקנות) שבוטלה ע"י הצרכן, תזכה אותו בקבלת מלוא התמורה ששילם (בתנאי שהציג חשבונית או אסמכתא או הוכחה אחרת המעידים על ביצוע העסקה), בניכוי דמי ביטול ובכפוף להוראות הבאות:
  ניתן לבטל כל הזמנה עד 3 ימי עסקים מיום הרכישה.
  החזרת המוצר תתבצע אך ורק על-ידי הקונה לכתובת המסופקת במשלוח להחזרה.
  על המוצר להיות סגור הרמטית וללא סימני פתיחה.
  לאחר מכן יש לצור קשר בדוא"ל [email protected] בנושא "החזרת מוצר" עם הפרטים הבאים:
  כותרת "החזרת מוצר", שם המוצר, קישור למוצר, מספר מעקב, תצלום אסמכתת שליחה. (את הפרטים ניתן לקבל בלשונית "היסטוריית רכישה").

לכל פניה בכל נושא אנו נשמח לעמוד לצידכם,
צרו עמנו קשר באימייל:
[email protected]